התחל למכור logo צור קשר
אמת ודימיון מפרי עטו של ניצול רדיפות הנאצים הגדל

אמת ודימיון מפרי עטו של ניצול רדיפות הנאצים | דוד חכים

און-דימנד (מה זה?)

כתבות פוליטיות ומספר כתבות על אירועים שונים, סיפור יפה אחד על נוער התפוצות המבקר בארץ,  מספר שירים של נוסטלגיה,  ולמה נחרב בית המקדש

פרטים נוספים

facebookShare

140 ₪‎ כולל מע"מ

מידע נוסף

היום כאשר יש לנו מדינה בעלת חברה מתקדמת בכל תחומי החיים פרט לדאבוני, ליחס החברתי בין אדם לאדם, עדה אחת כלפי אחרת, חילונים, דתיים, חרדים וערבים ובן גברים או נשים.
מצב זה גורם לכך, שפה ושם יש גילויים יפים לא מעט אך הם נבלעים בתוך הרשע והחמדנות שפשה בחברה הישראלית ככלל.
היום לצערי אין אמון כמעט בכלום, המנהיגות מספרת מה שהעם היה רוצה לשמוע, אבל בפועל עושה  דברים אחרים, בעלי הסמכות שניתנה לנבחרים על סמך הבטחותיהם נוהגים במדינה כבתוך שלהם. קבוצות עילית במקומות עבודה ממשלתיים מצפצפים על אוצר המדינה, לא מעניין אותם יש כסף או אין, רמת חייהם לא רק שלא תיפגע, אלא אף תצעד קדימה.
אם יש צורך בצמצומים אז תמיד מהשכבות הבינוניות והחלשות יותר כי אין מי שיגן עליהן. מצב כזה לא יתכן שימשך תקופה ממושכת, חייב לבוא שינוי אם  חפצי חיים אנחנו ולא משנה איזו ממשלה תוביל.
אגב שלחתי הצעה לשינוי שיטת השלטון כיוון שהשיטה הקיימת אינה השיטה שרוב העם מבקש כי גם מפלגה עם 20 מנדטים עלולה לשלוט ע"י קניית מפלגות קטנות עם אג'נדה בכלל שונה. זה לא רצון רוב העם. ההצעה ששלחתי למועצה לאיכות השלטון אומרת כך:
ראש הממשלה יהיה כמובן מהמפלגה הגדולה ביותר אבל... יתר הפרטים בספר.
כמו כן יש בהמשך כמה כתבות פוליטיות ומספר כתבות על אירועים שונים, סיפור יפה אחד על נוער התפוצות המבקר בארץ,  מספר שירים של נוסטלגיה,  ולמה נחרב בית המקדש?
ולבסוף תראו איזה סיפור דמיוני. מפתיע...

נתונים

כריכה רכה

תגובות

הוסף תגובה

פריטים שבחנתי