התחל למכור logo צור קשר

הדפסה דיגיטלית והפקות דפוס מתקדמות

מחפש/ת להפיק עבודות דפוס?
תודה שבאת. אנו בית הוצאה לאור וסטודיו עיצוב גרפי.
במשרדינו מעצבים גרפיים מקצועיים ומנוסים המתמחים בביצוע כל סוגי ההפקות.
שירות הלקוחות מקפיד על מתן יחס אישי, אדיב, מקצועי ומהיר לכל לקוח.
אנו מספקים משלוחים לכל רחבי הארץ במהירות המירבית.

מעוניינים לשמוע עוד? הצטרפו לרשימת דיוור.הפקות דפוס חייבות להיות מותאמות לצרכיהם המשתנים של הלקוחות. אנו יודעים לספק מענה יעיל לצד מומחיות ומקצועיות. טכנולוגיות חדשניות מאפשרות לנו עבודה מהירה, מדויקת ואיכותית כמו גם סל רחב של יכולות תיכנון ובנייה - שירותים המאפשרים לתת מענה ייחודי המותאם לצרכיו האישיים של כל לקוח.


תחומי ההתמחות שלנו:

הוצאה לאור והפקת ספרים וחוברות - הדפסת ספרים וחוברות בעיצוב מוקפד ובמגוון צבעים וצורות, תוך התאמה מלאה לרצונות הלקוח, ראה גם ספר מחזור.

לוחות שנה ויומנים - אנחנו מייצרים לוחות שנה לכל מטרה ועניין. לוח שנה אישי תדמיתי המקדם את מותג המכירות שלך. כל מגוון הלוחות מופקים באיכות הדפסה גבוהה ובעיצוב מוקפד השם דגש על כל פרט ופרט. יש לנו ניסיון בהפקת יומנים ולוחות שנה למגוון רחב של לקוחות מרוצים. המשך אל הדפסת יומנים.

פולדרים - פולדרים הם תיקיות המכילות דפי מידע וחומר פרסומי על בית העסק שלך. אנו מפיקים פולדרים מותאמים אישית ללקוח בעיצוב מיוחד ובמבחר דוגמאות למגוון רחב של לקוחות עסקיים, חברות הייטק, מוסדות ציבור ועוד. המומחיות היא בעיצוב, בהדפסה ובהפקת הפולדרים במגוון צורות וצבעים וגם במחירים תחרותיים.

קטלוגים - אנו מפיקים קטלוגים לכל מטרה ועניין, מקטלוגים של מוצרים (אופנה, כלי בית, מוצרי חשמל ועוד...) ועד קטלוגים בעיצוב תדמיתי המקדמים את שם ומוצרי העסק שלך. כל הקטלוגים מופקים באיכות הדפסה גבוהה ובעיצוב השם דגש על כל פרט ופרט. יש לנו ניסיון בהפקות למגוון רחב של לקוחות מרוצים.

פליירים ופרוספקטים - אנו מתמחים בעיצוב, הדפסה והפקה של ברושורים, פרוספקטים ופליירים לכל מטרה ועניין, המיועדים לשליחה בדואר או לחלוקה בצמתים ובמקומות ציבוריים: עלונים לפרסום עסקים חדשים ושמירה בתודעה של עסקים ותיקים, פליירים לפרסום מבצעים, מידעונים של מוסדות שונים ועוד. פרוספקטים צבעוניים או בצבע אחד, עם אפשרויות קיפול שונות – הפקות דפוס מהירות, באיכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים.

מדבקות - אנו מדפיסים מדבקות לכל מטרה ובכל גודל: לבית העסק, למוצרים, לקמפיין פרסומי ועוד. עיצוב, הדפסה דיגיטלית באיכות גבוהה ומחירים אטרקטיביים.

מעטפות - אנו מדפיסים מעטפות מכל סוג, בכל גודל ולכל מטרה באיכות מעולה. כולל עיצוב והדפסה של לוגואים, תמונות ואיורים על גבי המעטפות.

נייר מכתבים - ניירת עם לוגו חברה, ניירת צבעוניים ובשילוב מעטפות תואמות ועוד. התאמת כל סוגי הניירת לבקשת הלקוח.

כרטיסי ביקור - הפקת כרטיסי ביקור משלב רעיון ועד לעיצוב והדפסה. הדפסה דיגיטלית איכותית במחירים אטרקטיביים. אנו יודעים להפיק באיכות הדפסה גבוהה ובעיצוב מיוחד של כרטיסי ביקור העושים רושם רב בפני הלקוחות. המשך אל הזמנת כרטיסי ביקור.

פנקסים וחשבוניות - הדפסת פנקסים, חשבוניות וקבלות בהתאמה מלאה לחברה ולעסק, באיכות ובמחירים הזולים בשוק.

הזמנות לאירועים - אנו מדפיסים הזמנות לכל אירוע: הזמנות לחתונות ושמחות, הזמנות לטקסים, ימי עיון, לתערוכות וירידים, הזמנות לפתיחות ולאירועים של בית העסק. הדפסה דיגיטלית באיכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים.

אנו מספקים תחת קורת גג אחת את כל שירותי הדפוס החל משלב העיצוב ועד הגימור הסופי, בעזרת צוות מקצועי ומיומן המתמחה במתן שירות מקצועי במגוון התחומים בענף הדפוס!

הפקות דפוס דיגיטליות: הדפסות צבע ו-ש/ל בכל הגדלים, למינציה, כריכה רכה, כריכה קשה, סריקות, הדפסת תמונות, קאפות, קנבסים, כרטיסי ביקור, עיצוב גרפי לכל סוגי הפקות דפוס: מגנטים, פרוספקטים, קטלוגים, חוברות, פליירים ועוד.

הכלל המוביל אותנו בדרכנו הוא: ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מוזמנים ליצור קשר.

שלח הודעה

 

הצטרפות לרשימת דיוור.

העברת קבצים והנחיות לביצוע.

הזמנות ומידע על פריטים.