התחל למכור logo צור קשר

הדפסת תמונות

תמונות אלבום

מהו אלבום תמונות? או איך אמצא אלבום שיתאים לי?
זוכרים איך פיתחנו פעם תמונות? פילם של 36 תמונות מזכיר לכם משהו? איזו התרגשות אחזה בנו לקראת שעת האיסוף של מעטפת נייר ובה תמונות, מנציחות רגעים בהם ''נשלפה'' המצלמה ותיעדה ביקור חטוף של בני משפחה, תמונות חג ואפילו תמונה או שתיים שצולמו מול המראה...
השד יודע למה...!? כולן באותה חבילה.
ואיפה תמונות אלה היום? הרי תמונות לא זורקים...!!
אז ה''משובחות'' זכו למקום מכובד בין דפי אלבום הצלופן הדביק שעוד היום ניתן למצוא בחנויות, ומספר במילה או שתיים ולעיתים בתוספת תאריך לצד התמונות מה שם קרה ולקראת סופו כאילו נשמטו להן המילים ותם ההסבר, אולי מפני ש... תמונה שווה יותר מאלף מילים, לא?
תמונות שנותרו מחוץ לאלבום עדיין ממתינות באותה מעטפה המונחת לצד אותם אלבומים.

''סדר, סדר... חייבים לשמור על הסדר''
בואו נחזור לרגע לאותה מעטפת נייר מפורסמת. כל מי שרצה לראות תמונות והחזיק בידיו את אותה חבילה, כאילו הביע את הסכמתו שלא לפרק את רצף התאריכים בהם צולמו התמונות. כיום, גם במצלמה דיגיטלית מוטבע תאריך הצילום בתוך הקובץ שמייצרת המצלמה, למרות שלא מופיע על גבי התמונה המצולמת. אנו נאמנים לרצף זה ומדפיסים תמונות בדיוק בסדר התאריכים בהן צולמו.
אצלנו תוכלו לבחור פורמט אלבום תמונות / ספר תמונות לפי דרישה בגודל מסויים אשר ילך עימכם לאורך כל הדרך, כלומר שבכל ביצוע הזמנת פיתוח תמונות לספר או אלבום, יקבל הלקוח גודל אחיד לבחירתו עם פרמטרים קבועים, גם בפעם השנייה השלישית וכו'...
ישנן אפשרויות רבות להדפסת תמונות כגון מיספור הספרים על השידרה או הדפסת טווח תאריכים במקום קבוע, הקדשות, שמות, ציורים, סמלים וכו'... וגם אפשרות לאינדקס צבעים לקיטלוג אלבומי תמונות למספר סוגים.

רוצים לשמוע עוד? פנו אלינו

שלח הודעה

 

הצטרפות לרשימת דיוור.

העברת קבצים והנחיות לביצוע.

הזמנות ומידע על פריטים.