התחל למכור logo צור קשר

עבודת שורשים | ספר שורשים

אם הגעתם לכאן, אתם ודאי מתכוונים לכתוב ספר שורשים שיתעד את סיפור חייכם או שיש לכם עבודת שורשים שעליכם להגיש כחלק מתוכנית לימודים של בית הספר.

ניתן לבחור בין אפשרויות ההפקה השונות:

1. יש לכם קובץ סופי? באם סיימתם את כל השלבים של יצירת הקובץ לספר שורשים בעצמכם, נוכל להדפיס ולכרוך אותו עבורכם. אם לא מופיעה בתוכנה בה ערכתם את הקובץ, אפשרות שמירת הקובץ כ-PDF, עליכם להתקין רכיב הדפסה.

- להתקנת רכיב הדפסה לחץ כאן

- המשך אל כיצד לייצר עטיפה לספר שלי

- המשך אל הזמנת הדפסת ספר


2. יש לכם טקסט מוכן ותמונות? נוכל לבצע סריקת תמונות ועימוד, עיצוב והדפסת הספר - פנו אלינו.


3. יש לכם טקסט שאינו ערוך או טרם נכתב כלל?

נוכל לסייע כבר משלב הראיונות ואיסוף החומר דרך העריכה הלשונית של הטקסט, סריקת תמונות ומסמכים, עימוד, עיצוב ולבסוף הדפסת ספר שורשים - פנו אלינו.

ספרספר.odb מפיקים ספרי שורשים אתכם ובשבילכם (וכמובן בשביל הדורות הבאים). צוות עורכים מנוסה ישמח לעמוד לשרותכם בכל שלב, יוודא שמלאכת התיעוד תושלם וספר שורשים שתמיד רציתם ייצא לאור.
על מנת להשלים את המשימה, ייתכן ותרצו שאמא, אבא, סבתא או סבא ישבו ויכתבו את זיכרונותיהם. גם אם העניין נשמע כמו שליחות מרגשת, מלמדת וחשובה ייתכן כי המשימה יכולה להיות קשה, ארוכה ומורכבת.
יש המתחילים במלאכת התיעוד והכתיבה של עבודת שורשים אך מתקשים לסיימה. לפעמים 'נעצרים' בשל גודל האחריות והרגשות החזקים הנלווים ל'עבודה' מסוג זה ולפעמים פשוט בגלל קשיים טכניים, אחרי הכל העניין מורכב ודורש יכולות מגוונות.

נוכל להגיש סיוע מקצועי בכל שלבי ההפקה או בחלק מהם:

- ביצוע ראיונות ואיסוף החומר.
- תמלול ועריכת טקסטים של ספר שורשים מרגש ומעניין.
- סריקת תמונות ומסמכים .
- עימוד הספר והכנתו לדפוס .
- הדפסת ספר שורשים כריכה קשה או כריכה רכה החל מיחידה אחת ועד לכמות מסחרית.

ב ה צ ל ח ה .

שלח הודעה

 

הצטרפות לרשימת דיוור.

העברת קבצים והנחיות לביצוע.

הזמנות ומידע על פריטים.